5.třída

POBYT V PŘÍRODĚ 2022

POZOR ZMĚNA !!! Příjezd ke škole 24.6. kolem 11hod.

Úhrada II. splátky pobytu do 15.6. – doplatek 1.000Kč, variabilní symbol – mají děti v ŽK, do poznámek uveďte – pobyt ( celá cena za pobyt činí : 3.000Kč)

• Prosím o kontrolu a vyhledání „Potvrzení zdravotní způsobilosti“ (originál)- děti mohou nosit tř. uč.                                            Děkuji M.Mojáková (zdravotník školy)
  • před odjezdem  u školy vybíráme:
    1. Potvrzení o zdravotní způsobilosti (kdo ještě neodevzdal) – tiskopis ke stažení zde: https://www.sevt.cz/produkt/posudek-o-zdravotni-zpusobilosti-ditete-49159000/
    2. podepsanou Bezinfekčnost + na druhé straně info při návratu : dítě jde samo, vystupuje ve Vojkovicích …
    3. originál kartičku zdr. pojišťovny + podepsané léky s užíváním
  • škola nezajišťuje léky proti cestovní nevolnosti, repelenty

Český jazyk – Poslední nové učivo je věta hlavní a vedlejší. Také ještě zopakujeme neohebné slovní druhy.

31. 5.  – závěrečný test

Matematika – vše již máme probráno, tak opakujeme a opakujeme. Každý den si děti mají nosit sešit s geometrie i normální aritmetický.

7. 6. – závěrečný test

Vlastivěda – Evropa – vodstvo, rostlinstvo, živočichové, dějiny zakončeny závěrečným testem. Nyní se budeme plně věnovat Evropě. Knížku mi děti už mohou odevzdávat ke kontrole.

13. 6. – test evropské státy

Čtení – pokračujeme ve čtenářském klubu, téma – putujeme po České republice, léto

Přírodověda

v pátek 17.6. odevzdané učebnice – pozor – byly nové,  platba do 28.6. p.tř.učitelce !!!

Děkuji moc za květiny na rozloučenou. Přeji Vám rodičům, ale i dětem – krásné léto, pohodové prázdniny a do dalších školních let přeji hodně štěstí, úspěchů a pohody.    Bartošová

Anglický jazyk

přehled učiva 13. 6. – 17. 6.

Pondělí 13. 6. –

Středa 15. 6. –

Pátek 17. 6. –

Rozvrh hodin naleznete zde :.

Registrace do MŠ zde