SRPŠ

Dana Darnady
Lenka Oliková  Strakošová

Schválený rodičovský příspěvek na rok2021-2022

Rodičovský příspěvek ZŠ a MŠ Dobratice na školní rok 2021/2022, který byl schválen na setkání zástupců rodičů (SRPŠ) dne 22. 9. 2021, je ve výši 500 Kč na žáka, maximálně 1000 Kč na rodinu / bez ohledu na vyšší počet dětí navštěvujících ZŠ a MŠ Dobratice.

Jméno žáka: …………………………………………………………………………………………                   Třída: ……………………….

Schválený příspěvek na žáka:                                                                                                                              500 Kč

Dobrovolný příspěvek:                                                                                                                                       ……… Kč

Celkem:                                                                                                                                                                  ……… Kč

Datum: ……………………                                                                                   Podpis rodičů: ………………………………….

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Příspěvek uhraďte na účet SRPŠ číslo: 274826360/0300 k 30.11.2021.

Do poznámky prosím uveďte jméno žáka, třídu.

Vážení rodiče, děkujeme Vám za Váš příspěvek. Vybrané finanční prostředky budou použity podle návrhu rozpočtu schváleného výborem Spolku rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Dobratice.

V Dobraticích 21.9.2021                                                                                       Petra Badová, předsedkyně SRPŠ

Registrace do MŠ zde