11. 11.22Škola

Lyžařský kurz ZŠ – Opálená 2023

reaguji na Váš dotaz ohledně vrácení částky za lyžařský kurz v případě onemocnění dítěte. Kontaktovala jsem lyžařskou školu a bohužel platí verze, že v případě onemocnění částku nevrací, proto je doporučeno sjednat pojištění na storno. Zasílám ještě odkaz na sjednání pojištění, který zaslala lyžařská škola:

DOPORUČENÍ LYŽAŘSKÉ ŠKOLY

• V ceně kurzu není započteno pojištění dětí. My jsme dříve využívali Kooperativu, u které jsme děti pojišťovali pro případ úrazu. K tomuto pojištění se lze připojistit také pro případ onemocnění dítěte (platí také pro covid-19) a tedy neúčast na kurzu, kdy pojišťovna vyplácí až 80% z ceny zájezdu zpět. Tady je odkaz pro sjednání https://insure.koop.cz/CestovniPojisteni/ pokud by měl někdo zájem.
  • Pojišťoven je ovšem celá řada a nabízejí podobné, levnější i dražší varianty, jiná plnění atd…U některých pojišťoven je, ale nutné zaplatit pojistné do 24-72 hodin v případe pojištění storna!
    S přáním hezkého dne

LYŽAŘSKÝ KURZ – informace ZŠ

• přihlášku na lyžařský výcvik odevzdat do 25. 11. 2022 třídní učitelce.